IFRK@i.ua
+066 85 84 404
Вася Петрів розповів про "Відкритий Фестиваль з поплавкової риболовлі 2017"
Автор  Fenix Опубліковано в Новини
13
черв.

Вася Петрів розповів про "Відкритий Фестиваль з поплавкової риболовлі 2017"

11.06.2017р у Калуші відбувся перший фестиваль із поплавочної ловлі. На озері у міському парку зібралися учасники різного віку. Похвалитися уловом вдалося не всім. Проте, учасники отримали грамоти, призи від спонсорів та цікавий досвід спілкування.

Переможці змагань:

1 місце - Довбняк Сергій
2 місце - Возняк Тарас
3 місце - Гільщанський Володимир

 

Юний спортсмен Вася Петрів поділився своїми враженнями від змагань:

  "Всім привіт друзі, розкажу вам трохи про те як я з'їздив в м. Калуш на відкритий фестиваль з поплавочної ловлі 2017.

  Дізнався я про даний фест, і одразу захотів прийняти у ньому участь. На змагання мали їхати: Я, Петрів Василь ОСТАПОВИЧ, і ще два хлопці.

  За чотири дні до змагань я вирішив трохи ознайомитися з водоймою та поїхав у Калуш. Трохи поспілкувавшись з місцевими риболовами зробив певні висновки (адже у кожної водойми свої особливості). 

   З нетерпінням ждав неділі...  У суботу з вечора я мав зателефонувати до Васі щоб уточнити в якій годині ми маємо виїздити і де мені чекати...  Але несподівано Василь каже що у нього змінились плани, і він не їде...  Ось і все дурно готувався (подумав я), адже в 6:00 вже треба було бути на водоймі, а без машини я нікуди не доїду... 

Не знаючи розкладу автобусів вирішую ризикнути! Встаю в 4:00 і іду в с. Одаї що за 6 кілометрів, надіючись що проїздитиме автобус. Головне вірити і бути наполегливим! Мені таки пощастило доїхати, хоч і з невеликим запізненням.

   Йшла 40-ва хвилина змагань - проте в улові опонентів нічого ще не було. Швиденько реєструюсь, біжу у свій сектор, розкладаю снасті, замішую прикормку: TRAPER лин - карась, макуху, і дроблене печиво, закормлюю точку та приступаю до ловлі!

  Я дуже багато експериментував з насадками, перепробував весь арсенал.... усі можливі бутерброди, з додаванням різних спреїв....  та риба вперто відмовлялась клювати :( 

У змаганнях приймали участь 14 чоловік. Змагання проводилися в один тут тривалістю 5 годин. На відміну він мене, інші спортсмени підібрали ключик до риби, а я і ще троє чоловік так і не відірвались він нуля.

Не побачивши жодної покльовки я не засмутився, був шалено радий тому що прийняв участь! Адже головне процес! А рибалив я доречі в чудовій компанії! Отримав гарний досвід, а також шикарні призи;)

  Дякую усім організаторам та спонсорам! З нетерпінням чекаю наступних змагань! Усім НХНЛ." -  Вася Петрів.

 

Варта зауважити, це не перші змагання з поплавкової ловлі у яких приймає участь Василь. Минулого року він також змагався на фестивалі "Міське озеро 2016", а отже це не просто наплив настрою, молодий чоловік став на дорогу риболовного спорту!

З нетерпінням очікуємо його перемог!

 

Особлива подяка ГО "КРК" за їх внесок в рибальський спорт та Україну!

(2 голосів)

Галерея зображень

Прокоментувати: