IFRK@i.ua
+066 85 84 404
Звернення до Голови Держрибагентства
Автор  Опубліковано в Новини
28
черв.

Звернення до Голови Держрибагентства

Шановні колеги - громадські інспектори рибоохоронного патруля. Закликаємо вас, підписати звернення до до Голови Держрибагентства України!

В даний час дійсна редакція не надає достатньо прав громадським інспекторам, для того щоб ми могли ефективно боротися з браконьєрством та іншими порушеннями. Якщо добродій Ярема Ковалів прислухається до звернення, це буде суттєвий внесок в добробут України!

 

Звернення громадські інспектори мають змогу підписати за адресою:

м.Івано-Франківськ, вул. Вовчинецька 176 (Євротехніка)

тел: 066 85 84 404 - Руслан

 

 

Текст звернення:

Голові Державного агенства рибного господарства України 
п. Яремі Коваліву
04053, м.Київ, вул. Січових Стрільців, 45
від ініціативної групи громадських інспекторів 
управління державного агентства рибного господарства у івано-франківській області 
77423, Івано-Франківська обл., Тисменицький район, с. Угринів, вул. Галицька, 24

 

Шановний Ковалів Ярема Богданович!

     Ми, громадські інспектори рибоохоронного патруля Івано-Франківської області, що нижче підписалися, просимо Вас внести зміни до «положення про громадських інспекторів рибоохорони».

     У Івано-Франківській області, звідки ви родом, громадські інспектори активно ведуть боротьбу з Браконьєрством. Майже завжди моніторинг водойми відбувається без супроводу державних інспекторів рибоохоронного патруля, переважно це два три громадських активіста та громадський інспектор. На огляд водойм ми виходимо як у день так і посеред ночі, ризикуючи власним здоров'ям, витрачаючи на це власний час та кошти, з вірою в краще майбутнє України! За останніх пів року ми зробили чималий внесок у спільну справу, доказом чого є кількість виписаних протоколів на порушників, адже щоразу на затримання ми викликаємо державного інспектора. Отже, саме завдяки громадській позиції, активності та самопожертві громадських інспекторів, значно покращились показники по боротьбі з браконьєрством у Рибоохоронного патруля!

     Чинна редакція «положення про громадських інспекторів рибоохорони» не надає громадським інспекторам жодних прав, накладаючи лише відповідальність у разі перевищення повноважень!

    Порушники знають чимало способів як протидіяти інспекторам, та безкарно завдавати збитки Україні! Зауважимо, сама більша перешкода для діяльності громадських інспекторів в даний момент, чинна редакція «положення про громадських інспекторів рибоохорони»!

    Просимо Вас внести зміни до положення та додати в нього такі права для громадських інспекторів рибоохоронного патруля:

  1. перевіряти документи на право використання рибних  та  інших
    водних живих ресурсів
  2. проводити огляд речей, знарядь рибальства,
    добутих об'єктів лову

    Також просимо Вас затвердити зразок пластикового чи ламінованого посвідчення громадського інспектора рибоохоронного патруля. Оскільки громадські інспектори часто змушені вести патрулювання на водоймах в дощ, це буде дуже доречно!

   Щиро віримо в те що Ви розумієте який важливий внесок в боротьбу з браконьєрством роблять громадські інспектори! Підтримайте нас, дайте нам змогу працювати на благо Україні!

Про результати розгляду звернення просимо нас повідомити письмово у встановлений законодавством термін.

 

Ініціатор звернення: громадський активіст, громадський інспектор рибоохоронного патруля - Безручко Руслан.

 

(7 голосів)

Прокоментувати: