IFRK@i.ua
+066 85 84 404
Попереджень більше не буде!
Автор  Опубліковано в Новини

2.07.2017р. - патрульними рибоохоронного патруля складено 7 протоколів за фактом порушення правил рибальства на міському озері!

Від самої весни громадські активісти разом з патрульними рибоохоронного патруля проводили роз'яснювальну роботу з риболовами на міському озері у Івано-Франківську.

Метою було донести до людей необхідність дотримання правил рибальства, щоб запобігти правопорушенням.

Для більшої ефективності громадськими активістами за кошти громади було розроблено та надруковано буклети що містять основні положення з правил рибальства.

Буклети активістами були розповсюдженні по риболовних магазинах міста, а також безпосередньо роздавались в руки рибакам.

Не дивлячись на те що рибаки знали про заборону виловлювати маломірку, вони свідомо продовжували це робити щодня, цим завдаючи шкоди як державі так і громаді міста.

Цієї неділі відбулась суттєва зміна в ситуації - на всіх порушників було складено протоколи!

Люди просили в останнє їм пробачити та не штрафувати, проте ці самі люди зустрічались патрулю неодноразово, і кожного разу продовжували порушувати закон.

Задля того щоб запобігти неприємним ситуаціям з протоколами, а відповідно вберегти людські кошти які в сьогоденні кожному даються не легко - просимо розповісти знайомим про те що "Попереджень більше не буде"!

Також просимо громаду не ображатись, ви самі обираєте: Кинути в садок одного 50 грамового ляща та заплатити 170 грн. штраф - чи піти та купити за ці кошти 2 кг. коропа в супермаркеті!

З правилами рибальства можна ознайомитись тут: ifrp.ho.ua

 

 

(2 голосів)

Медіа

Прокоментувати: