IFRK@i.ua
+066 85 84 404
Іграшка за 42999 - куди йдуть податки Івано-Франківців?
Автор  Опубліковано в Новини
25
лип.

Іграшка за 42999 - куди йдуть податки Івано-Франківців?

Представник ГО "Регіональний центр протидії браконьєрству" Захар Голей , подав проект бютжетних участей -  Зупинити браконьєра

Опис проекту:

Придбанння квадрокоптера дасть можливість членам організаці ГО "Регіональний центр протидії браконьєрству" в рази ефективніше виконувати функції громадського контролю пов'язані із здійсненням громадського контролю галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів.

 Кількість необхідних коштів: 42999 грн.

 

Ми вирішили з'ясувати що це за ГО, що вона зробила для міста та чим заслужила таку забавку профінансовану за наші з вами податки.

1. Першим ділом ми переглянули сторінку ГО "Регіональний центр протидії браконьєрству" у соц. мережі facebook:    https://www.facebook.com/ifrcpb/

На диво не враховуючи ВИКЛЮЧНО ПЕРСОНАЛЬНОЇ активності свідомого Андря Борака жодної діяльності не помічено! Якщо ГО нічого не робить, то для чого їм квадрокоптер куплений за кошти з бютжету?

2. Далі ми провели соц. опитування серед риболовів, а кому краще знати людей що мають боротись з браконьєрством як не риболовам?

Викладаємо нижче результат двох соц опитуваннях що проводились цього та минулого року:

Результати опитування 2016р в соц мережі ВК у групі - Рибалка у Івано-Франківській області (група налічує більше 6300 риболовів області).

 

 

 

Опитування 2017р. в соц мережі facebook, група "Рибалка у Івано-Франківській області" що налічує більше 3000 риболовів.

 

За результатами опитувань можна зробити висновок про діяльність ГО "Регіональний центр протидії браконьєрству", а краще буде написати - відсутність діяльності!

 

 

Самий важливий момент у цій історії, за наші з вами кошти місто може придбати квадрокоптер вартістю 42999 грн. громадській організації діяльність якої є доволі сумнівна!

Чому саме квадрокоптер а не щось більш корисне просила ГО? Скоріш за все тому що тепловізором до прикладу урочисту подію не познімаєш, кошти не заробиш? А це зараз в тренді!

Оскільки проект набирає шалену кількість голосів, чи то справді є популярним завдяки партійцям від партії "Удар" в якій Володимир Стефанків перебуває - поки не відомо.

 

Для того щоб пролити світло на проект "Зупинити браконьєра" та діяльність ГО "Регіональний центр протидії браконьєрству", ми запрошуємо пана Захара Голея та Володимира  Стефанківа до обговорення.

Прийняти участь в даному заході також запрошуємо: Руслана Чорненького (Голову рибоохоронного патруля) чи його заступника, Руслана Марцінківа чи відповідальних осіб які здійснювали перевірку проектів перед їх поданням на голосування, представників засобів масової інформації.

 

(0 голосів)

Прокоментувати: