IFRK@i.ua
+066 85 84 404
Порятунок лебедів
Автор  Опубліковано в Новини

Уже весна, проте замерзлі водойми та засніжена земля - складають над складні умови для виживання птахів.

Так 23.03.2018 добрі люди не залишились осторонь пари лебедів які потрапили в небезпеку на "Німецькому озері".

Звісно спершу допомоги просили у спеціалістів: Державної служби порятунку та муніципальної варти, проте отримали відмову:

"Лебеді почали обмерзати на Німецькому озері і небайдужі громадяни спільно з активістами ГО «ІФРК» організували операцію з порятунку - в той момент як Державна служба порятунку та муніципали культурно послали нас і сказали.....

чекати до завтра. Але мороз посилювався щогодини і ми розуміли, що бідні птахи до завтра не доживуть швидше за все. Тож взялися за порятунок самостійно. Заходи по спасінню тривають"  Пише на своїй сторінці у соц мережі, громадський активіст Тарас Дем'янів.

Біля трьох годин люди самотужки боролись за життя птахів, без допомоги профільних служб, які вкотре показали як вони реагують в момент коли так потрібні....

Бооротьба зі стихією тривала біля 3 годин. Накінець добрі люди: "прорубали та звільнили від льоду птахів та значну частину водойми щоб пернаті могли спокійно ночувати на воді.

Дякую Анатолію Пилипу, Андрію Пиндусу та пану Богдану (нажаль не знаю його прізвища) за активну громадську позицію."

            

            

 

П.С.

Саме завдяки людям, які готові зробити свій внесок для життя суспільства та збереження природи - Україна, Івано-Франківськ - мають надію на майбутнє.

 

 

(0 голосів)

Прокоментувати: