IFRK@i.ua
+066 85 84 404
МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ
Автор  Опубліковано в Новини

28.03.2018 р. відбулось підписання меморандуму про співпрацю між: ГО "Івано-Франківський риболовний клуб" та Івано-Франківським рибоохоронним патрулем.

Меморандум був підписаний з метою ефективної співпраці в процесі протидії браконьєрству на водоймах що знаходяться в межах міста та передмістя Івано-Франківська.

Це дуже важливий крок в напрямку збереження їхтіофауни у водоймах саме зараз, адже за декілька днів набере чинність наказ про нерестову заборону.

 

 Меморандум про співпрацю між

ГО "ІФРК" ТА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИМ РИБООХОРОННИМ ПАТРУЛЕМ

 

Стаття 1. ПРЕДМЕТ МЕМОРАНДУМУ

 

1.1.Основним предметом цього Меморандуму є співпраця для досягнення цілей громадської організацій та рибоохоронного патруля, а саме: ефективна протидія браконьєрству в межах міста Івано-Франківськ.

1.2. З метою виконання цього Меморандуму, Сторони визначають наступні сфери взаємного співробітництва:

1.2.1 в області співпраці задля ефективної протидії браконьєрству;

1.2.2 в галузі розвитку високого рівня етики в професійних і ділових відносинах;

1.2.3 в області обміну досвідом і знаннями, накопиченими Сторонами у відповідних сферах діяльності, за допомогою участі представників Сторін у семінарах, конференціях, бізнес-форумах та інших заходах, організованих будь-якою з Сторін;

1.2.4 брати участь у спільних рейдах по протидії браконьєрству в межах м. Івано-Франківськ та його передмістю.

1.2.5 будь-які інші види співробітництва, узгоджені Сторонами.

 

Стаття 2. НАМІРИ СТОРІН

2.1. У рамках цього Меморандуму Сторони:

2.1.1 представляють і захищають свої законні інтереси та права, законні інтереси і права своїх членів в органах державної влади і управління, в органах місцевого самоврядування та громадських органах.

2.1.2 ідейно, організаційно підтримують інші громадські об'єднання.

2.1.3 отримують від органів державної влади і управління та органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для реалізації предмету цього Меморандуму.

2.1.4 вносять пропозиції до органів влади і управління, місцевого самоврядування.

2.1.5 організовують і беруть участь у конференціях, семінарах, виставках та інших громадських заходах з питань, що належать до предмету цього Меморандуму;

2.1.7 пропагандують свою діяльність за допомогою засобів масової інформації, в тому числі, шляхом організації та проведення спеціалізованих теле - радіо програм, створення і поширення кіно - відео, аудіо та поліграфічної продукції.

2.1.8 подають пропозиції до державних органів влади з питань, що стосуються предмета цього меморандуму;

2.1.9 Проводять спільні рейди по протидії браконьєрству в межах м. Івано-Франківськ та його передмістя не рідше аніж один раз в тиждень.

 

 

Стаття 3. ВЗАЄМОДІЯ СТОРІН 

3.1. У рамках цього Меморандуму Сторони керуються законодавством України і здійснюють взаємодію на принципах рівноправності, відкритості та доброчесності.

3.2. Сторони взаємодіють один з одним з питань виконання пунктів даного Меморандуму через уповноважених представників, делегованих Сторонами, для розгляду виникаючих питань і проведення спільних дій.

3.3. При здійсненні цього Меморандуму, Сторони гарантують конфіденційність інформації, що передається один одному і зобов'язуються не розголошувати і не передавати отриману ними інформацію третім особам, за винятком випадків, передбачених законодавчими актами України та письмової згоди іншої Сторони.

 

 

 

 

 

 

(1 Голосувати)

Прокоментувати: