IFRK@i.ua
+066 85 84 404
Акція - конкурс "Спіймав - Відпусти!"
Автор  Опубліковано в Новини
23
серп.

Акція - конкурс "Спіймав - Відпусти!"

Мета проведення Акції - популяризація філософії бережного ставлення до риби, розповсюдження інформації про риболовлю за принципом "Catch & Release" задля збереження та відновлення іхтіофауни водойм Івано-Франківщини!

 

Люди що виявлять бажання прийняти участь у конкурсі, гідні називатись РИБОЛОВОМ та заслуговують на повагу як у колег так і серед громади загалом!

Відео що буде відзняте конкурсантами, буде посланням до всієї рибальської громади з закликом усвідомити персональну відповідальність кожного за кількість риби у водоймах, та долю майбутніх поколінь рибаків!

 

Для того щоб прийняти участь у конкурсі необхідно:

1. Спіймати рибу

2. Відзняти відеоролик в якому Ви відпускаєте улов у рідну стихію (живим та неушкодженим), із закликом брати з Вас приклад та дотримуватись принципу "Спіймав - відпусти!"

3. Розмістити відео у групі - https://www.facebook.com/groups/rubalka.if/ (розмістивши відео у спільноті, ви приймаєте умови конкурсу, та визнаєте свою участь у ньому)

4. Відео має бути відзняте з 1.09.2017 по 30.10.2017

 

Переможці конкурсу будуть оголошені 10.11.2017р.

 

Відео що приймає участь у конкурсі:

https://m.facebook.com/groups/1291071670976214?view=permalink&id=1448180578598655&_rdr

 

Зауважуємо! Надаючи відео для конкурсу, Ви надаєте згоду на розповсюдження даного відео у соц. мережах та ЗМІ! Оскільки саме Ваше відео і буде основною частиною пропаганди бережного ставлення до природи!

Переможців у конкурсі визначатимуть спонсори та організатори конкурсу, а також громада спільноти "Рибалка у Івано-Франківській області"

 

Запрошуємо спонсорів заохотити конкурсантів та зробити свій внесок у збереження риби у водоймах!

 

(0 голосів)
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі