Безвідповідальність екологів та селищної ради - стихійне сміттєзвалище в с. Підлужжя

Чому за рік часу нічого не змінилось, та чому місцева влада не має бажання вберегти екологію?

Стихійне сміттєзвалище у старому руслі р. Ворона - чим саме воно небезпечне.

Річка ворона під час паводків затоплює не лише старе русло а і частину довколишніх сіл. Усе сміття яке знаходиться в старому руслі поблизу села Підлужжя неодмінно потрапить у Ворону, яка впадає у річку Бистриця надвірнянська, а це загрожує екологічним лихом як місту Івано-Франківськ так Україні загалом.

Пропонуємо Вам переглянути відео, для того щоб Ви мали змогу зрозуміти скільки сміття викинули селяни до старого русла.

Варта зауважити, ця проблема існує не перший рік. Отож спробуємо пояснити.

2018 рік.

"ГО "Івано-Франківський риболовний клуб" звернувся до: Міністерства екології та природніх ресурсів, Івано-Франківської державної ради, державної екологічної інспекції у Івано-Франківській області, сільського логолови с. Підлужжя - з проханням в найкоротший термін ліквідувати стихійне звалище що утворилось у старому руслі р. Ворона, на території підлузької сільської ради."

Після широкого розголосу даної проблеми інформацію висвітлило місцеве телебачення, а також Українські телеканали Інтер та ISTV.

Розголос та "Слава" малиб підштовхнути відповідальних осіб до вирішення проблеми. Проте далі розмов справа не зайшла.

Як добрий Український газда, скоріш за все і посадові особи керуються принципом - Вода забере. (на жаль для газдів та на щастя Українців - повені поки що ще не було).

Цього року, ми сформували нове звернення у Міністерство екології з даного приводу.

З вірою в те, що перед виборами нікому не личить бути в поганому світлі - сподіваємось на швидке вирішення проблеми. Як лакмусовий папірець, ця проблема в змозі показати - хто добрий газда.

Для того щоб в подальшому дана територія не засмічувалась, ми пропонуємо сільраді встановити сміттєві баки неподалік даної території. 

Якщо сільська влада не може вплинути на людей, та проконтролювати щоб не забруднювали екологію. То встановлення контейнерів є логічним та ефективним кроком.

Звертаємось до засобів масової інформації з проханням провести журналістське розслідування з даної проблеми. Ви маєте змогу запобігти екологічному лиху, у Вас важелі. Допоможіть!

 

 

 

 

Рибалка у Івано-Франківській області

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…