На міському озері буде заборонена риболовля!

 

УВАГА!

Під час нересту рибалити на міському озері буде ЗАБОРОНЕНО!

 

Начальник управління державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області надав відповідь на звернення від ГО "Івано-Франківський риболовний клуб".

У відповіді чітко вказано - під час весняно літньої нерестової заборони, дозволу для обмеженого вилову риби не буде.

У зв'язку з тим, що під час нересту на Івано-Франківському міському озері нерестова активність риби уже декілька років поспіль спостерігалася по всій акваторії - голова громадської організації "Івано-Франківський риболовний клуб" Безручко Руслан - звернувся до керівництва державне агентство рибного господарства у Івано-Франківській області з проханням не надавати дозвіл на обмежений вилов риби під час весняно літньої нерестової заборони у 2019 році.  Іхтіологом  державного агентства рибного господарства було досліджене дане питання, після чого начальник управління дав схвальну відповідь. Таке рішення є значним внеском у відродження популяції риби міського озера!

 

 

 Дотримуйтесь чинного законодавства та не порушуйте правил рибальства! Якщо в нерестовій забороні буде відсутній дозвіл на рибалку на міському озері - не вчиняйте правопорушень.

 

Рибалка у Івано-Франківській області

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…